RD1-05

Rondo Dikmeli T Orta Stand (Pingolu Veya Tekerlekli)

----------
Rondo Dikmeli T Orta Stand (Pingolu Veya Tekerlekli)
ÜRÜN ADI Rondo Dikmeli T Orta Stand (Pingolu Veya Tekerlekli)

AÇIKLAMASI 
Dört bir tarafı delik olan rondo dikmenin kullanım kolaylığından birden fazla seçenekli kullanıma uygundur. İstenilen deliklere U askı ub1 askı kolu takılarak kıyafetler asılır. Cam veya ahşap raf için taşıyıcı kol istenilen ara mesafede kullanıma uygundur.
İstenilen renk (Ral kodunu vermeniz yeterli) ve ölçülerde üretim yapıyoruz. Elektrostatik toz boya ya da krom kaplama seçenekleri Cam ya da ahşaplı kullanım (Fiyatlara dahil değildir.) 25x25 mm 1.sınıf malzeme.

KARGO ve SEVKİYAT 
Bütün ürünler güzel Türkiye'min her köşesine istediğiniz ambar ve kargo firmalarıyla gönderilir. (Kargo ücreti alıcıya aittir.)

ÜRÜN TANIMI 
Orta stant, orta reyon, mağaza orta stant, modern mağaza dekorasyon stantları, raf dekorasyon, kare orta stant, pasta stant, instagram stant, lüks orta standı, raflı orta stant, katlı orta stant, ayakkabı standı, gömlek standı, çanta standı, ev tekstil standı.

DİKKAT 
İşbu web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü görüntü, yazı ve ses içeren bilgi ve belgenin tüm mülkiyet hakları ARSLAN METAL END. SAN TİC LTD ŞTİ ye aittir.
SOSYAL MEDYA

ARSLAN RAF
Mehmet Nezih Özmen Mah. Savaş Cad. No:12 Soğangöz İş Merkezi Kat:1 D: 2 - 3
Merter - Güngören / İstanbul
0212 501 80 80 

0552 389 80 80 - info@magazadonanimlari.com

Rondo Dikmeli T Orta Stand (Pingolu Veya Tekerlekli)
WhatsApp Destek